CZ EN

o firmě

Již více než 26 let nabízíme odborné technické překlady se zaměřením především na elektroniku. Spojením nabídky mnoha služeb zajišťujeme kompletní řešení výroby návodů a jiné technické dokumentace. Můžeme se prezentovat tisíci návodů pro naše klienty v České republice i v zahraničí.

Překládáme převážně do středo a východoevropských jazyků. Zajišťujeme veškeré další zpracování přeložených textů: grafické zpracování (DTP), přípravu pro tisk a tisk včetně dopravy, lokalizace software, návrh a výrobu internetových podkladů. Překládáme a vyrábíme návody ke spotřební elektronice, mobilním telefonům, kancelářské technice, výpočetní technice, foto-technice, automobilům, atd. Naši překladatelé jsou prověření, specializovaní a vysokoškolsky vzdělaní odborníci s bohatou praxí. Disponujeme službami grafiků, programátorů, internetových specialistů a dalších odborníků. Díky široké spolupráci a možnosti okamžitého navýšení pracovních kapacit dosahujeme krátkých dodacích lhůt i při velkých objemech zpracovávaných textů. Klient má možnost se prostřednictvím extranetu kdykoli ve všech etapách zpracování informovat o stavu zakázky.

Věříme, že také Vy využijete našich služeb a oceníte vysokou kvalitu, úsporu času, nízké ceny, krátké dodací lhůty a individuální přístup ke každému klientovi.
Těšíme se na spolupráci.

Váš TechWord tým